Kalyon Ulaştırma | KALYON TRAFİK
Kalyon Trafik olarak, uzman kadromuz ile ulaşım, trafik, sinyalizasyon ve projelendirme konularında birçok yurtdışı firmanın Türkiye temsilciliklerini yapmaktayız.
394
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-394,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

KALYON TRAFİK

Kalyon Trafik olarak uzman kadromuz ile yatay yol işaretleme, düşey levha işaretleme, otopark çözümleri, bisiklet yolu yapımı, sinyalizasyon gibi trafik mühendisliği gerektiren tüm alanlarda hizmet vermekteyiz.

 

Kendi üretimimiz olan yatay yol işaretleme boya üretimi, düşey işaretleme levha üretimi, bisiklet yolu üzerinde yer alan özel işaretlemelerin üretimi, sürdürülebilir enerji solar buton ve levha üretimi ile hem yurt içinde hem yurt dışında yerli malı ürünlerimizle de uygulamalarımızı yapabilmekteyiz.

ÜRÜNLERİMİZ VE UYGULAMALARIMIZ

YATAY YOL İŞARETLEME

Yol Çizgi Boyaları:

  • Tek Kompenantlı
  • Çift Kompenantlı
  • Termoplastik yol Çizgi Boyaları

Yol Çizgi Bantları:

TÜRKİYE’DEKİ EN UZUN YOL BANDI UYGULAMASI FİRMAMIZA AİTTİR.

BİSİKLET YOLU

KALYON TRAFİK olarak bisiklet yolu uygulamalarımızda kendi üretimimiz olan macun malzemeden yol işaretlemelerimizle bisiklet yollarında uzun süre kalıcı, yüksek dayanımlı, reflektif etkili çözümleri üretmekteyiz.

DÜŞEY LEVHA İŞARETLEMESİ

  • Reflektif levha İşaretlemeleri

OTOPARK ÇÖZÜMLERİ

Otopark uygulamalarımıza proje departmanımızda hazırlanan trafik sirkülasyon projelerinin hazırlanmasıyla başlayıp ardından hazırladığımız otopark içi yerleşim projelerinin ışığında işaretlemelerin uygulanması; gerekli trafik malzemelerinin yerleştirilmesi ve sinyalizasyon hizmetinin sağlanmasıyla sonlandırmaktayız. Otopark çözümleri hizmetimizde amacımız otopark yapım aşamasında ihtiyaç duyulabilecek her türlü gereksinimi sağlayabilmek; en uygun ve en doğru uygulamalarla sonuca ulaşılmasını sağlamaktır.

OTOPARK İÇİ MALZEMELER VE UYGULAMASI:

KAYDIRMAZ BOYA UYGULAMALARI

Kaydırmaz boya, iç ve dış mekanlarda kullanılabilen, üretim ve uygulama metodu firmamız tarafından gerçekleştirilen bir uygulamadır.

SİNYALİZASYON VTS

  • Sinyazilasyon Kontrol Cihazları
  • Ledli Levha ve Lamba Cihazları
  • Radar Sistemleri