Kalyon Ulaştırma | Hakkımızda
Kalyon Trafik olarak, uzman kadromuz ile ulaşım, trafik, sinyalizasyon ve projelendirme konularında birçok yurtdışı firmanın Türkiye temsilciliklerini yapmaktayız.
546
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-546,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Hakkımızda

Firmamız KALYON ULAŞTIRMA aracılığı ile müşterilerine trafik mühendisliği servisi, ulaşım planlama ve optimizasyon projeleri ,otoyol, köprü, üst geçit, kavşak vs. tasarım ve uygulama projeleri, statik uygulama projeleri, yeni ulaşım sistemleri, trafik bilgi toplama sistemleri, akıllı ulaşım sistemleri (Intelligent Transportation Systems ITS),bisiklet ve yaya yolu projeleri sunmaktadır.

 

KALYON TRAFİK ile ise yatay yol işaretleme, düşey levha işaretleme ,otopark çözümleri ,bisiklet yolu uygulamaları, sinyalizasyon, kaydırmaz boya uygulamaları gibi pek çok alanda hizmet vermektedir.

 

Projelerin erişilebilirliklerini sağlamak adına gereken tüm desteği ise geniş ürün gamı ve konusunda uzman ekibiyle KALYON ENGELSİZLEŞTİRME ile sunmaktadır. TS’nin ilgili standartlarına uygun ISO 9001 Belgeli erişilebilirlik projeleri, patenti firmamıza ait olan çift kompenant macun malzemeden hissedilebilir yürüme yolu uygulamaları ile de hem ayrıcalıklı hem dayanımı çok yüksek çözümler üreterek en kısa zamanda en doğru şekilde prensibiyle engelsiz bir yaşama destek vermektedir.